Nieuw in verhuur:Raadhuisplein 1i, 9481 BG Vries - Foto
Nieuw in verhuur
+11

Raadhuisplein 1i 9481 BG Vries € 978,06 /mnd

  • Appartement
  • 2 kamers
  • 1 slaapkamer(s)
  • 1 badkamer
  • Bouwjaar 2021
  • 54 m² gebruiksoppervlakte
  • Gestoffeerd
  • B Energielabel B

Beschrijving

Per 1 juni 2026 beschikbaar | Ruim appartement met slaapkamer

In het Oude Raadhuis van Vries vind je deze unieke woonplek. Het appartement ca. 54 m2 is gelegen op de begane grond aan de rustige achterzijde van dit monumentale complex. In 2021 is het appartement opgeleverd. Kortom, een echt 'Zo Goed Als Nieuwbouw' huurappartement. Zie jij jezelf hier al wonen?
Huurtoeslag is hier mogelijk, indien je ouder bent dan 21 jaar.

Het appartement ligt op de begane grond. Via de hoofdingang en de grote, gemeenschappelijke ruimte kom je bij je voordeur. Het appartement heeft een ruime woonkamer met open keuken en 1 ruime slaapkamer. Op je terras op het zuidwesten kan je heerlijk genieten van de zon.

De keuken en badkamer zijn zo goed als nieuw en luxe afgewerkt. De keuken beschikt over een vaatwasser, inductieplaat, afzuigkap en een combi-magnetron. In het appartement ligt al een pvc vloer en de gordijnen zijn ook al aangebracht.

HUUR
Kale huurprijs: € 978,06,-
G/W/E voorschot: € 195,-
Inventaris, stoffering en overige servicekosten: 105,-
Totale huurprijs per maand €1.278,06,-

HUURVOORWAARDEN
- Totale huur €1.278,06,- per maand
- Geen huisdieren, niet roken
- Geen studenten
- Borgsom (2 maanden kale huur) van toepassing
- Kandidaten worden gescreend
- Inkomensvoorwaarden van toepassing

Ben je benieuwd en zou je willen bezichtigen? Stuur ons dan een BERICHT en vertel ons wie je bent, wat je doet en waarom jij hier graag zou willen wonen. Wanneer je voldoet aan de voorwaarden, nemen wij contact met je op voor een bezichtiging.

Bijzonderheden

* Huurperiode 1 jaar, daarna onbepaalde tijd
* Geen huisdieren toegestaan
* Borgsom van 2 maanden huur
* In het hele gebouw verboden te roken
* Kandidaten worden gescreend
* Inkomenseis: je moet ongeveer 3 keer de kale huur, bruto per maand verdienen. (voor een appartement van 750 euro kale huur moet je dus ongeveer 2250 euro bruto per maand verdienen). Eventueel mag er iemand garant voor je staan.

Kaart

Kenmerken

Overdracht

Referentienummer
01986
Huurprijs
€ 978,06 per maand
Borg
€ 1.956,12
Servicekosten
€ 55,- per maand
Verwarming
€ 195,- per maand
Inrichting
Ja
Inrichting
Gestoffeerd
Status
Nieuw in verhuur
Aanvaarding
Per maandag 1 juni 2026
Aangeboden sinds
Vrijdag 15 mei 2026

Bouw

Type object
Appartement, portiekflat
Woonlaag
1e woonlaag
Soort bouw
Nieuwbouw
Toegankelijkheid
Senioren
Bouwperiode
2021

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
54 m²
Woonkameroppervlakte
21,4 m²
Inhoud
135 m³

Indeling

Aantal bouwlagen
1
Aantal kamers
2 (waarvan 1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1