Nieuw in verhuur:Raadhuisplein 1J, 9481 BG Vries - Foto
Nieuw in verhuur
+4

Raadhuisplein 1J 9481 BG Vries € 1.120,10 /mnd

  • Appartement
  • 2 kamers
  • 1 slaapkamer(s)
  • 1 badkamer
  • Bouwjaar 2021
  • 53 m² gebruiksoppervlakte
  • Gestoffeerd
  • B Energielabel B

Beschrijving

PER 1 JUNI 2026 TE HUUR | APPARTEMENT MET 1 SLAAPKAMER | HET CENTRUM VAN VRIES

Het Oude Raadhuis van Vries is een unieke woonplek: een monumentaal gebouw dat in 2021 is getransformeerd naar woningen. Dus echt 'Zo Goed Als Nieuwbouw' met toch veel charme! Zie jij jezelf hier al wonen?

Via de hoofdingang kom je bij je voordeur. Het appartement ligt op de begane grond, gelijk rechts van de entree. Het heeft een ruime woonkamer met open keuken, 1 slaapkamer en een complete badkamer. Door de tuindeuren in de woonkamer kom je op je terras aan de kant van het Raadhuisplein.

De keuken is voorzien van een vaatwasser, koelkast, inductiekookplaat, combi-magnetron en een afzuigkap. In de badkamer is een zwevend toilet, een douche, een wastafel met meubel en een spiegelkast. Het hele appartement is voorzien van een pvc-vloer en (rol)gordijnen en plafondlampen zijn ook al aanwezig. Je kunt er zo in.

HUUR & KOSTEN:
- Beschikbaar per 1 juni
- Kale huur € 1.120,10,- per maand
- G/W/E voorschot: € 195,-
- Inventaris, stoffering en overige servicekosten: € 105
- Totaal per maand: € 1.420,10,-

HUURVOORWAARDEN
* Huurperiode minimaal 1 jaar
* Exclusief gemeentelijke belastingen
* Geen studenten
* Geen huisdieren toegestaan!!!
* Borgsom van 2 maanden kale huur
* In het hele gebouw verboden te roken
* Kandidaten worden gescreend
* Inkomenseis: je bruto maandinkomen moet ongeveer 3,5-4 keer de huur bedragen. Van een eventuele mede-huurder rekenen we voor ongeveer 1,5 keer huur aan bruto salaris mee.

NB: als je niet aan de voorwaarden voldoet, nemen we je aanvraag niet in behandeling.

Heb je interesse in dit appartement? Stuur ons dan een bericht via onze site, via Funda of stuur ons een email en vertel ons wie je bent, wat je doet en waarom je hier zou willen wonen! Kom je in aanmerking, dan plannen we graag een bezichtiging met je.
Team Thuis Verhuurmakelaars

Disclaimer: alle genoemde maten en oppervlaktes zijn circa maten. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

Kaart

Kenmerken

Overdracht

Referentienummer
01980
Huurprijs
€ 1.120,10 per maand
Borg
€ 2.240,20
Servicekosten
€ 55,- per maand
Verwarming
€ 195,- per maand
Inrichting
Ja
Inrichting
Gestoffeerd
Status
Nieuw in verhuur
Aanvaarding
Per maandag 1 juni 2026
Aangeboden sinds
Vrijdag 15 mei 2026

Bouw

Type object
Appartement, portiekflat
Woonlaag
1e woonlaag
Soort bouw
Nieuwbouw
Toegankelijkheid
Senioren
Bouwperiode
2021

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
53 m²
Woonkameroppervlakte
28,9 m²
Inhoud
133 m³

Indeling

Aantal bouwlagen
1
Aantal kamers
2 (waarvan 1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 (en 1 apart toilet)