Nieuw in verhuur:Raadhuisplein 1K, 9481 BG Vries - Foto
Nieuw in verhuur
+5

Raadhuisplein 1K 9481 BG Vries € 978,06 /mnd

  • Appartement
  • 3 kamers
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Bouwjaar 2021
  • 55 m² gebruiksoppervlakte
  • Gestoffeerd
  • B Energielabel B

Beschrijving

PER 1 JUNI TE HUUR | APPARTEMENT MET 1 SLAAPKAMER | CENTRUM VAN VRIES

Per 1 juni 2026 te huur bij Thuis Verhuurmakelaars: een 3-kamer appartement in het Oude Raadhuis in Vries. Het appartement ligt op de eerste verdieping met uitzicht op de doorgaande weg en de hoofdingang van het appartementencomplex.

Dit appartement heeft een ruime en lichte woonkamer met open keuken (ca. 20 m2), een ruime slaapkamer (ca. 13.5 m2) en een tweede slaapkamer/werkkamer (ca. 5.3 m2). De keuken is zo goed als nieuw en luxe afgewerkt met o.a. een combi- magnetron, vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een rvs afzuigkap. De badkamer is voorzien van een douche, toilet, wasmeubel en spiegelkast.

In het appartement ligt al een pvc vloer en de rolgordijnen zijn ook al aangebracht. Het heeft geen eigen buitenruimte. Je fiets kun je overdekt stallen in het gebouw zelf.

De totale maandelijkse kosten voor dit appartement bedragen:
Kale huur: € 978,06,-
Voorschot GWE: € 195,-
Inventaris, stoffering en overige servicekosten: €105,-
---------------------------------------------+
Totaal: € 1.278,06,-

Heb je interesse in dit appartement?
Laat het ons weten en stuur ons een bericht. Vertel ons wie je bent, wat je doet en waarom je hier graag zou willen wonen.
Inkomenseis: je moet ongeveer 3 keer de huur, bruto per maand verdienen.

HUURVOORWAARDEN
- Geen studentenbewoning.
- Geen huisdieren, niet roken.
- Borgsom (2 maanden kale huur) van toepassing.
- Kandidaten worden gescreend.
- Huurperiode 1 jaar, daarna onbepaalde tijd

Kaart

Kenmerken

Overdracht

Referentienummer
01943
Huurprijs
€ 978,06 per maand (geïndexeerd)
Borg
€ 1.956,12
Servicekosten
€ 55,- per maand
Verwarming
€ 195,- per maand
Inrichting
Ja
Inrichting
Gestoffeerd
Status
Nieuw in verhuur
Aanvaarding
Per maandag 1 juni 2026
Aangeboden sinds
Vrijdag 15 mei 2026

Bouw

Type object
Appartement, portiekflat
Woonlaag
1e woonlaag
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwperiode
2021

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
55 m²
Woonkameroppervlakte
20,3 m²
Inhoud
138 m³

Indeling

Aantal bouwlagen
1
Aantal kamers
3 (waarvan 2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1